Enerji Vermek İçin Tasarlıyoruz
ÇALIK PROJE MÜHENDİSLİK

Politikalarımız

KALİTE, İSG ve ÇEVRE POLİTİKASI

Şirketimiz, Enerji ve Petrokimya endüstrisinde dünya çapında tanınır olmayı amaçlamaktadır. Bunu başarmak için aşağıdaki hedefleri belirledik:

  • ENR tarafından yayınlanan en iyi mühendislik şirketleri arasında yer almak
  • Beklentilerin ötesinde Müşteri Memnuniyeti sağlamak
  • Yetkinlik, yenilikçilik ve sürekli iyileştirme kültürünü teşvik etmek
  • Güvenli ve sürdürülebilir bir çalışma ortamı sağlamak

Bu hedefleri gerçekleştirmek için güçlü liderliğe ve yönetim taahhüdüne güveniyoruz. Çalışanlarımızı, işlerini sahiplenmeleri için teşvik ediyor, iş birliği ve katılımcılığı önemsiyoruz. Çeşitliliğe değer veriyor, tüm ekip üyelerimizin özgün geçmiş ve deneyimlerine saygı duyan kapsayıcı bir iş yeri ortamı yaratmak için çaba gösteriyoruz.

Yürürlükte olan tüm yasal düzenlemelere uymayı taahhüt ediyor, yükümlülüklerimizi aktif olarak yönetiyoruz. Potansiyel riskleri ve fırsatları belirleyerek bunları azaltmak veya bunlardan yararlanmak için gerekli adımları atıyoruz. Ayrıca, süreçlerimizi ve operasyonlarımızı sürekli iyileştirmek için en iyi uygulamaları ve alınan dersleri kayıt altına alıyor, tüm çalışanlar ile paylaşıyoruz.

İş Güvenliği ve Çevre şirketimiz için en üst seviyede önceliklerimizdir. Çalışanlarımıza güvenli ve sağlıklı bir iş ortamı sağlamayı taahhüt ediyor, müşterilerimiz ve içinde faaliyet gösterdiğimiz toplumun esenliğini sağlamak için faaliyetlerimizde olası risk ve tehlikeleri minimize ederek, etkin bir Entegre Yönetim Sistemi uyguluyoruz.

Doğal kaynakların verimli kullanımını sağlamak, yaşam döngüsü ve sürdürülebilir kalkınma bakış açısıyla çevrenin korunmasına, kirliliğin önlenmesine özen göstermek ve atıkların kaynağında azaltılmasını sağlayarak geri kazanım yöntemlerimizi geliştirmek, geri kazanımı teşvik etmek ve çevreye sürekli pozitif değer kazandırmak için aralıksız çalışıyoruz.

Bu ilkelere olan bağlılığımız sayesinde, müşterilerimizin beklentilerini sürekli olarak karşılayan ve aşan birinci sınıf bir mühendislik şirketi olma sözümüzü yerine getireceğiz.

Günalp SAĞLAM

General Manager

Bize Ulaşın