Enerji Vermek İçin Tasarlıyoruz
ÇALIK PROJE MÜHENDİSLİK

Hakkımızda

Hakkımızda
Çalık Proje Mühendislik enerji, petrol, gaz ve endüstri piyasalarında yer alan çeşitli firmalar – yükleniciler, işverenler ve finans kuruluşlarına 22 yıldır hizmet veren bir mühendislik şirketidir.

1994 yılında kurulan ve 2015 yılı itibariyle Çalık Holding bünyesine katılan Teknovizyon, 2022 itibari ile Çalık Proje Mühendislik adı ile Çalık Enerji, GAP İnşaat ve ÇEDAŞ  şirketlerimizin ortak olduğu bağımsız bir ÇALIK Holding kuruluşu olarak yapılandırılmıştır. İnsan odaklı ürün ve hizmetlerine kaliteli mühendislik ve tasarımda optimizasyon yaklaşımı ile hareket etmeye devam etmektedir.

Mühendislik yetkinliğini grup şirketlerinin sinerjisiyle birleştiren Çalık Proje Mühendislik, dinamik yapısıyla karşısına çıkan zorlayıcı projelerde yaratıcı ve optimum çözümler sunmaya ve bu zorlukların her birini hayat boyu gelişim için birer fırsata dönüştürmeye hazırdır. 

Çalık Proje Mühendislik vizyon ve misyonu duvara asılı çerçevelerde yer alan yazılardan çok daha fazlasıdır. Tüm çalışanların meslek hayatları süresince Çalık Proje Mühendislik kapsamında bu vizyon ve misyona uygun hareket etmesi halinde anlam kazanacaktır.

Bize Ulaşın